5 efektívnych spôsobov ako mať lepšiu erekciu

slaba-erekcia

Nejedného muža trápia problémy s erekciou vďaka uponáhľanému životnému štýlu. Pokiaľ sa to týka aj vás, musíte prekonať strach hovoriť o tomto probléme, prípadne hľadať riešenia. Môžete navštíviť lekára, alebo vyskúšať niektoré prírodné cesty ako zlepšiť svoju erekciu. Rozhodli sme sa zhrnúť niekoľko spôsobov, ktoré pomáhajú mužom zlepšiť ich erekciu. V tomto článku nájdete niekoľko 5 efektívnych spôsobov ako mať lepšiu erekciu a skvalitniť si tak sexuálny život.

1. Životný štýl a erekcia

Netreba hneď vylúčiť všetko nezdravé jedlo, ale na začiatku by ste mali aspoň obmedziť pitie alkoholu a fajčenie. Zamyslite sa však či nemáte kvôli zlému životnému štýlu aj nadváhu. V ďalšom kroku nájdete tipy ako zlepšiť svoju erekciu vďaka jedálničku.

2. Jedlá, ktoré vplývajú na kvalitu erekcie

Zamysleli ste sa nad tým čo konzumujete pred sexom? Vedci radia jesť viac zinku, ktorý nájdete hlavne v morských plodoch, alebo v pečeni zvierat

Pokiaľ nie ste fanúšikom týchto jedál, mali by ste sa zamerať na tmavé bobuľovité ovocie. Konkrétne sú to:

  • čučoriedky
  • čierne ríbezle
  • čerešne
  • černice

Samozrejme treba obmedziť nezdravé údeniny a mastné vyprážané jedlá, ktoré neprospievajú celkovému stavu vášho krvného obehu. Zlý krvný obeh, upchaté cievy = slabá erekcia. Pamätajte na to!

3. Športujte k tvrdšej erekcii

Je dôležité mať nejaký cieľ, alebo dôvod prečo som začal cvičiť. Niekto chce schudnúť. Niekto chce uspokojiť svoju partnerku, tak že bude mať tvrdú erekciu. čím viac sa budete hýbať, tým sa celkový stav vášho tela bude zlepšovať. Netvrdíme, že musíte behať každý deň desiatky kilometrov. Práve naopak. Intenzívne 20 minútové cvičenie 4x do týždnňa úplne stačí. Upraví sa vaša hmotnosť a zároveň posilníte svoje svalstvo. Problémy s erekciou sa vám budú vyhýbať. Rozhodne to vyskúšajte.

 4. Lepšia erekcia vďaka výživovým doplnkom

Nemusíte hneď utekať k lekárovi, aby vám predpísal viagru. Na trhu existuje niekoľko kvalitných výživových doplnkov, ktoré majú prírodné zloženie. Doplnky sa užívajú dlhodobo, alebo priamo pred sexom. Zvýšte svoje šance na úspech a uspokojíte svoju partnerku. Váš intímny život bude prekvitať okamžite. Problémy s erekciou sa vám budú vyhýbať. Môžete sa pokojne sústrediť na uspokojenie svojej partnerky, alebo vystriedať aj niekoľko čísel za noc :) Prečítajte si recenziu tabletiek na podporu erekcie Zerex.


5. Zmena myslenia a kvalitná erekcia

Dnes všade omieľajú aké dôležité je pozitívne myslieť. Je to naozaj tak. Na čo zameriavate pozornosť to sa vám v živote väčšinou vyplní. Na čo myslíte pred alebo počas sexu? Sú to myšlienky typu: "Nesmiem sa urobiť", alebo "Veľmi túžim aby som uspokojil svoju partnerku" ?

Pokiaľ si stanovíte jasne svoj cieľ a to uspokojiť svoju partnerku tak sa aj celé vaše myslenie a telo bude spolupracovať na tomto cieli. Pamätajte vaše myslenie je veľmi dôležité.

5 efektívnych spôsobov ako mať lepšiu erekciu
4.2 (84%) 10 votes

Komentáre

1 Comment

  • Renáta

    Reply Reply 31.3.2016

    Zerex môjmu miláčikovi celkom pomohol, a aké sú Vaše skúsenosti? Sme k sebe veľmi úprimní, spolu hľadame spôsob, ktorý nám pomôže byť šťastnejšími.Naposledy berie Drivelan, tiež vidím pozitíva.

Leave A Response

* Denotes Required Field