Recenzia a skúsenosti s tabletkami na erekciu Zerex

V tomto článku sme si pre vás pripravili recenziu produktu na podporu mužskej potencie – ZEREX. Je to doplnok výživy ktorý bol vyvinutý na podporu kvalitnej a rýchlej erekcie! Zerex si za krátku dobu získal tisíce spokojných zákazníkov.

Základné parametre ZEREXU:

ZEREX pomáha mužom, ktorí majú problémy so slabou erekciou, alebo predčasnou ejakuláciou a hneď sa urobia.

Čo o ZEREXE hovoria zákazníci

Roman (49), Michalovce: „Zerex je môj prvý výrobok z tejto kategórie ktorý som si objednal. Vyskúšal som a oplatilo sa. Som spokojný. Díky.

Pavel (54), Trnava: „Chlapi, sexulány život po 60tke nekončí! So Zerexom rozhodne nie. Odporúčam každému komu už nestojí tak ako má.

Jaroslav (43),Senec: „Objednal som na skúšku jedno balenie. Predsa len nemal som žiadnu skúsenosť s týmto produktom ale môžem len odporučiť. Potešilo ma aj diskrétne dodanie. Ďakujem.

Aké látky obsahuje Zerex?

Silybum marianum – Je liečivá rastlina, ktorá sa používa v medicíne hlavne pri liečení impotencie.  Pozitívne pôsobí hlavne na prekrvenie panvovej oblasti a uľahčuje tak nástup erekcie. Pomáha aj pri kardiovaskulárnych problémoch a strese. Vďaka účinkom tejto rastliny budete stále pripravený na pohlavný styk.

MACA – Je koreň rastliny, ktorý dodáva vášmu organizmu energiu. Predstavuje skvelý prostriedok pre lepšiu chuť na sex a taktiež sa stará o kvalitu spermií. Taktiež pôsobí antidepresívne a proti stresovo. Veľmi pomáha pri problémoch s impotenciou a neplodnosťou. Pomáha zvýšiť výdrž a zbavíte sa únavy.

Tribulus terrestris – Je prírodný stimulan, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu. Celkovo tak pôsobí na zvýšenie mužkej sily a výkonnosti. Pri akejkoľvek fyzickej námahe ste schopný pokračovať skôr, teda aj pri sexe. Pomáha k zvýšeniu mužnosti, chuti na sex a pozitívne ovplyv§uje tvorbu spermií. Pomáha aj pri predčasnej ejakulácii.

L-Citrulline – Je zdroj zdroj bunkového L-argininu. Cievy v penise sú vďaka tejto látke lepšie prekrvené. Penis je väčší a hrubší, pričom môžete mať dlhšie sexuálny styk

L-Arginin – Je základným kameňom pri boji so slabou erekciu. Zvyšuje potenciu a tvorbu spermií. Nachádza sa v bielkovinách. Lepšie uvoľňuje krvné cievy, ktoré zásobujú penis krvou.

L-Lyzin – Zabezpečuje lepšie prekrvenie penisu a taktiež pridáva k výdrži pri sexuálnom styku. Používa sa aj na urýchlenie hojenie kostí a svalov

Vitamíny: E – ktorý ovplyvňuje sexuálnu aktivitu. Spôsobuje lepšie prekrvenie. Mangán – tvorba dopamínu, lepšie sexuálne vzrušenie, zvášená túžba po sexe a lepší pohlavý styk. Vitamín B6 – Spôsobí aby chuť na sex neodchádzala tak rýchlo. β-karotén sa premieňa v tele na vitamín A, ktorý je pri všetkých pohlavných hormónoch. Zabraňuje vzniku estrogénu, ktorého zvýšená hladina znamená aj postupný nezáujem o sex. Vápnik – dôležitý pre pohyblivosť pri sexuálnom styku. Zinok – podporuje tvorbu testosterónu.

Zerex Klasik

zerex-klasik-tabletky-na-slabu-erekciu Ak si chcete zvýšiť okamžitú chuť na SEX vyskúšajte Zerex klasik. Erekcia nastúpi do 60 minút. Na jednorazové použitie. Zloženie: ( L-Citrulline, L-Arginin , L-Lyzin, MACA, Tribulusterrestris)

Cena Zerex – Klasik

  • 1 Balenie – 29€
  • 3 Balenia – 87€
  • 5 Balnení + 1 zdarma – 145€

 


Zerex Extralong

Predlžuje dobu pohlavného styku až o 30 minút. Na jednorazové použitie. Zloženie: Aminokyseliny v kombinácii s extraktom tradičných bylín Maca a Tribulus Terrestris, Silybum marianum.

Cena Zerex - Extralong

  • 1 Balenie - 34€
  • 3 Balenia - 102€
  • 5 Balnení + 1 zdarma - 170€

 


Zerex Ultra Gold

Najlepší produkt od Zerexu. Je určený pre každého muža po 40tke. Na dlhodobé užívanie. Podporuje celkovú vitalitu organizmu. Zloženie: Vitamíny, aminokyseliny, minerály, Maca, Tribulus Terrestris, Zinok, Vitamíny B2,B6,B12 a iné zdraviu prospešné látky.

Cena Zerex - Ultra gold

  • 1 Balenie - 65€
  • 3 Balenia - 195€
  • 5 Balnení + 1 zdarma - 260€

 


Celkové hodnotenie tabletiek na erekciu Zerex

Zerex patrí medzi najkvalitnejšie voľne dostupné doplnky výživy na podporu mužskej potencie na Slovensku. Zerexu bol udelený aj certifikát od Úradu verejného zdravotníctva, takže sa jedná o účinný a bezpečný produkt. Na internete nájdete množstvo kladných recenzií. Zerex môžeme rozhodne doporučiť.

Zerex upozornenie:

Doplnok výživy Zerex je určený len osobám nad 18 rokov. Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy! Taktiež nie je vhodný pre osoby trpiace srdcovo-cievnymi ochoreniami.

Recenzia a skúsenosti s tabletkami na erekciu Zerex
3.8 (76.84%) 19 votes

Komentáre

Leave A Response

* Denotes Required Field