Rýchlo sa spravím! Slabá výdrž pri sexe

Ahojte poraďte mi čo robiť, aby sa môj partner pri sexe tak skoro nespravil….ako to oddialiť? Prosím poraďte?“ Takto nejak znie niekoľko tisíc žalostných otázok na internete. So slabou sexuálnou výdržou majú problém hlavne chlapci v mladom veku. Často sa to vyrieši len vekom a tréningom. Teda väčšina mužov už v dospelosti dokáže vydržať pri sexe dlhšie, ako keď začínali.

Tréning robí majstra – masturbácia

Keby muži menej pozerali porno a viac vnímali svoje telo pri masturbácii, zistili by že ich vzrušenie môžu výrazne ovplyvniť niekoľkými technikami. Pretože hlavným problémom masturbácie je, že sa zameriavame len na rýchle uspokojenie. Pri tom lepšie by bolo keby sme masturbáciu vnímali ako seba-zdokonaľovanie, alebo tréning pred sexom.

Kresťanské a iné tradície nám uložili často do hlavy vadné programy, že dotýkať sa vlastného tela je špinavé a zlé. Preto sa väčšina chlapcov pri masturbácii „ponáhľa“ aby ich náhodou niekto neprichytil. Tým pádom sa snažia o rýchlovku a tento zvyk im ostal aj do dospelosti.

Obvykle je tento problém v hlave, teda psychický problém a dá sa s tým pracovať spolu s tréningom na vlastnom tele. Pri masturbácii sa snažte vydržať čo najdlhšie. Najdôležitejšie je v najlepšom treba prestať a neprekročiť takzvaný bod, z ktorého už nie je návratu. Musíte cítiť kedy na vás ejakulácia prichádza a vtedy prestanete so stimuláciou. Začnete hlboko dýchať, tak aby sa vám nadvihovalo brucho a snažíte sa ukľudniť.

Spravte 10-15 hlbokých nádychov a výdychov a skúste pokračovať v stimulácii. Keď na vás opäť prichádza ejakulácia postup opakujte. Skúste takto vydržať čo najdlhšie a uvidíte, že vaša výdrž sa celkovo predĺži. Taktiež potrebujete začať cvičiť kegelove cviky.

Pri sexe záleží len na vás, ako sa dohodnete so svojou partnerkou a požiadate ju aby na chvíľu prestala vo chvíli keď to na vás prichádza, zatiaľ sa môžte bozkávať alebo hladiť. Je to len o vzájomnej komunikácii.

Pokiaľ sa vám stále nedarí oddialiť ejakuláciu, existujú trvalé riešenie predčasnej ejakulácie, ktoré trvá niekoľko krátkych týždňov. Kliknite SEM a stiahnite si eBook zdarma a dozviete sa viac. ENa zabránenie predčasnej ejakulácii, existujú aj výživové doplnky, ktoré sa užívajú sa pred sexom.

Rýchlo sa spravím! Slabá výdrž pri sexe
4.1 (82.5%) 8 votes

Komentáre

Leave A Response

* Denotes Required Field