Robíte túto hlúpu chybu, keď sa snažíte zbaviť predčasnej ejakulácie

Netrénujete so svojím penisom. Často masturbujete len tak pre seba, alebo sa zameriavate pri sexe na zlé myšlienky, ktoré vám škodia. Urobíte sa do troch minút od začiatku vniknutia do partnerky? Ste teda jedným z mnohých mužov, ktorí trpia predčasnou ejakuláciou. Samozrejme žiadna partnerka nebude s vašim výkonom moc spokojná. Ako z tohto kruhu von? Vyskúšajte kegelove cviky.

Predstavte si že urobíte svoju partnerku 5 krát za noc a vy sa urobíte iba jeden krát? Dosiahnete 5 orgazmov, ale k ejakulácii dôjde len jeden krát. Urobíte sa a môžete pokračovať ďalej! O tomto sníva mnoho mužov. Chcete vedieť ako na to? Čítajte ďalej.

K čomu vám pomôžu Kegelove cviky:

  • Zbavíte sa predčasnej ejakulácie.
  • Zbavíte sa erektívnej dysfunkcie.
  • Váš penis bude tvrdý a zdravý.
  • Dosiahnete tvrdšiu a zdravšiu erekciu.
  • Zlepšíte si prietok krvi v penise.
  • Prežijete silnejší orgazmus.
  • Zlepšenie udržania moču – nemusíte v noci chodiť na záchod.
  • Najdôležitejšie – získate kontrolu nad ejakuláciou, čo vedie k vylepšeniu sexuálnej výdrže a taktiež k dosiahnutiu niekoľkonásobných orgazmov.

Ide posilňovanie svalu (pubococcygeus nazývaný aj PC sval). Cvičenie tohto svalu robíme v čase keď nemočíme. Jednoducho sa pokúste stiahnuť sval, ktorím by ste prerušili prúd močenia. Vyskúšajte zadržať sval stiahnutý čo najdlhšie. Asi nevydržíte mať stiahnutí sval dlhšie ako pár sekúnd. Ak ho nedokážete stiahnuť vôbec, je to znamenie že potrebujete tento sval posilňovať.

Cvičte kegelove cviky, každý druhý deň aspoň 50 stiahnutí po dobu 1-5 sekúnd podľa sily vášho PC svalu. Pokiaľ vydržíte mať stiahnutý sval viac ako 5 sekúnd vytvorte si interval podľa seba. Môže to byť 10-20 sekúnd. Zo začiatku pravdepodobne nevydržíte viac ako 1-2 sekundy. Postupne váš sval zosilnie a budete schopný udržať stiahnutie omnoho dlhšie. A to je len krok od toho aby ste zadržali tlak ejakulácie. Nezabudnite trénovať počas masturbácie.

Trénujte PC svaly 10 min 4x do týždňa. Môžete vyskúšať stiahnuť sval a vydržať čo najdlhšie.

Ak nechcete opäť vidieť sklamanú tvár vašej partnerky

Cvičte Kegelove cviky, ale vyskúšajte aj produkt určený presne pre Vás. Zerex Extralong je na problémy s predčasnou ejakuláciou.  Zerex ponúka viac než len erekciu po akej túžite. Presvedčte sa sami.

Ďalším a trvalým riešením na odstránenie predčasnej ejakulácie je eBook Majster v posteli. Vďaka jednoduchým metódam získate kontrolu nad svojou ejakuláciou a pri sexe vydržíte tak dlho, ako budete chcieť.

Robíte túto hlúpu chybu, keď sa snažíte zbaviť predčasnej ejakulácie
4.1 (82.5%) 8 votes

Komentáre

Leave A Response

* Denotes Required Field